V případě, že jste samostatně pracující jednotlivec bez staromódního souhlasu s finančními prostředky, je obtížné dosáhnout individuálního pokroku. Přesto existuje mnoho dalších půjček nabízených jednotlivcům, například férové ​​půjčky, půjčky s výpisem podnikatelských vkladů a počáteční pohled na kapitálové metody.

půjčky pro dlužníky

Tyto možnosti financování mohou pomoci chránit náklady nebo dokonce realizovat nové obchody. Přesto vyžadují nové kreditní skóre a začínají dostatek hotovosti, pokud chcete splnit požadavky.

Kvalifikace

Jako pro domácího člověka to může být těžší, pokud chcete mít nárok na p2p půjčka soukromou zálohu, než někdo, kdo má pravidelnou celohodinovou práci. Je to proto, že bankovní instituce mají tendenci zasluhovat žadatelům typ v hotovosti, což je náročné prokázat v případě, že nebudete operátory W2. Pravděpodobně budete muset zadat pohledávky z vkladů, daně, hotovost a zahájit exekuce na ztrátu, nebo prostě povlečení zvítězí sociální bezpečnost. Kromě toho budete chtít znamenat, že vaše hotovost bude každý rok pravidelná.

Finanční instituce zkoumají spolehlivost pomocí peněz, protože se potřebují ujistit, že můžete zaplatit za úvěr. V důsledku toho se ujistěte, že požadujete bezpečného profesionálního i osobního zaměstnání, které by mohlo prokázat, co můžete udělat, abyste svůj dluh utratili. To vám pomůže zajistit financování podle vašich preferencí a zahájit alokaci.

Bankovní instituce předkládající jedinečné půjčky, pokud to potřebujete udělat sami, je používají, mimo jiné mohou potřebovat vlastní kapitál včetně opcí nebo dokonce domácnosti. Půjčky v souladu s kolaterálem se obvykle získávají za spravedlivou hodnotu, omezují podíl věřitele a iniciují zvýšenou šanci na přijetí.

Pokud nechcete mít pravidelný příjem, možná budete chtít bezrizikové půjčky se zvýšenou potřebou proudu nebo dokonce souhlasit s vysokou kvalitou pro vyskakované pro jakékoli. Je také možné prozkoumat zdroje z prodejny hlezen, ale to je skutečně nepředvídatelné, protože pokud splatíte financování, můžete přijít o efektivní nabídky.

Poplatky

Samostatně výdělečně činní dlužníci přenášejí více ekonomických překážek, aby mohli požádat o půjčky. Tito lidé nemají tu výhodu, že deklarují průmyslové výdaje, aby snížili její neosvobozené peníze, a poškodí, protože jsou také bez ohledu na to, zda máte nárok na jakoukoli půjčku na bydlení nebo se možná posunete vpřed. Velké množství bankovních institucí si také zaslouží údaje o důvěryhodnosti peněz a iniciuje daně z příjmu, aby zkoumaly bonitu.

Protože staromódní zaměstnanci mohou používat útržky plateb a iniciovat G-2, protože důkazy o fondech, spisovatelé a iniciační dodavatelé na volné noze obvykle chtějí stát za formulovanými frázemi a iniciovat předchozí národní poplatky. Pod ložním prádlem potvrzuji váš celkový příjem bývalých a jejich vzhled se postupně pozměnil. Tyto podrobnosti pomáhají bankovním institucím skutečně mít jistotu, že spotřebitel může svůj úvěr pravidelně splácet.

Naštěstí existuje spousta finančních institucí, které by mohly ukazovat využití záloh s ohledem na samoúčelné dlužníky. Mohli by nabídnout konkurenční sazby a snížit požadavky profesionální finanční instituce. Tyto společnosti najdete online nebo v blízké části. Výchozím bodem je rozvoj obytné oblasti ekonomického vysokoškolského vzdělávání nebo dokonce CDFI, kde cíle slouží skupinám s nedostatečnou obsluhou. Tyto společnosti mohou mít různé peněžní možnosti, například sedm(a) a začít mikropůjčky v rámci společnosti Company Govt (SBA). Tyto dva úvěry mají oproti klasickým bankám větší úvěrová omezení. Mohou se také dostat do lepšího variabilního transakčního slovníku a stále mají nižší účty ve srovnání s jedinečnými přestávkami.

Přijetí

Stejně jako pro domácí použití je opravdu náročné nakupovat půjčky bez dokladů o penězích. Je to proto, že finanční instituce jsou hodné dlužníků, aby dodaly dohodu a zároveň zaplatily útržky nebo R-2, aby zajistily příjem. To je problém v případě, že jste obvykle samoúčelní, jejichž hotovost se může značně lišit. Stejně jako, pokud jste podnikatel, bankovní instituce brzy na jaře nakupují kopie z daní z příjmu služeb. Budete si také přát nahlásit duplikáty z vašich platebních frází.

Dobrá věc je, že stále můžete najít příležitosti, pokud jde o to udělat sami, jako lidé, kteří si chtějí půjčit hotovost. Obecně se jedná o finanční produkty využívající spolusignatáře a začínající techniky financování expert-to-peer. Níže uvedené možnosti jsou snadným způsobem peněžní a ekonomické konsolidace půjček nebo dokonce řešení náhlých výdajů. Ve srovnání s klasickými přestávkami však mohou zahrnovat vyšší ceny.

I když je s největší pravděpodobností získat hypotéku bez ITR, musíte mít na sobě skvělé fiskální a počáteční zdroje. Finanční instituce vyhledávají stabilní finanční prostředky spolu s pověstí, že utrácejí přiměřené výdaje. Je také zvyklý mít zcela strategický obchodní plán a začít s prognózami ohledně potenciálních příjmů.

Pokud chcete potvrdit, že máte dostatek prostředků na pokrytí úvěru, můžete vám nabídnout několik prostěradel, například výpisy o zálohách, účty, funkce a daň z příjmu. Měli byste zůstat elektronickým digitálním nebo dokonce vnímatelným letákem spojeným s těmito druhy listů, abyste si jej mohli rychle prohlédnout. Kromě toho jsou obvykle připraveni odpovědět na vaše otázky přibližně o vašich penězích, například kolik vytvoříte zaměstnáním, jinak včasné výdaje.

Hodiny tvorby

Bankovní instituce jsou často podezřívavé vůči žadatelům předem, kteří kladou, prosím, plynulý tok hotovosti. To pomůže, aby to pro osobně zaměstnané dlužníky bylo obtížnější, pokud jde o možnosti půjček, zejména pokud se její peníze liší. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak mohou domácí dlužníci být vašimi bývalými finančními prostředky. Včetně toho, že mohou provádět daňové výměry i korespondenci se spotřebiteli. Kromě toho mohou také hlásit vložil říká, že bude pokyny prokázat dívce hotovost. Banky se často zajímají o několik let vývoje peněz. Kromě toho si vybírají dlužníky, kteří již několik let nabízejí velmi podobné obchody.

I když žádáte o soukromou zálohu, samoúčelní dlužníci si zaslouží přijetí v pozici, aby mohli ukázat své bývalé finanční prostředky. Že zadají bankovní instituce z duplikátů firemních vládních daní, včetně Strategie D a spustí Program Ze, nebo dokonce aktuální depozitní fráze a začnou 1099. Skutečný souhlas pomáhá půjčující společnosti rozhodnout, zda bude vaše hotovost dostatečná k pokrytí zálohy. Pokud ne, měli byste přidat souhlas nebo spolupodepisovatele.